KONST / Litografier / Färglitografi 11482168

nr 1148 2168

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Färglitografi, Alain Berck-Vitz (f. 1943), komposition, EA-upplaga, signerad, motivet: 54x75

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:21:05

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz